Anahi Giovanna Puente Portillo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Giovanna Puente Portillo


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dulce Maria ruošia savo solinį albumą?

Go down 
AutoriusPranešimas
Any
Administratorė
Administratorė
Any


Pranešimų skaičius : 467
Join date : 2009-03-28
Age : 31
Miestas : Kaunas

Dulce Maria ruošia savo solinį albumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dulce Maria ruošia savo solinį albumą?   Dulce Maria ruošia savo solinį albumą? Icon_minitimePen. 04 17 2009, 02:37

Iširus grupei RBD, buvusi grupės narė Dulce Maria turi daug galimybių pradėti savo solinę karjerą ir išleisti savo solinį albumą, neskaitant to, kad ji dabar vaidina Verano De Amor seriale.

Tiesą sakant Dulce jau rengia savo debiutinį solinį albumą, ji sunkiai dirba, kad rezultatus galėtų išvysti rugpjūčio mėnesį, kai baigsis pirmasis Verano De Amor sezonas, kuriame ji vaidina kartu su Gonzalo Garcia Christina Mason, Juan Ferrara ir Enrique Rocha ir daugybę kitų talentų.

"Aš dar neturiu viso dainų sąrašo iš savo disko, bet šiuo metu rašau keletą. Labiausiai per dainas norėčiau perduoti žmonėms kokia aš esu, nes dainos ir kostriumai atspindi tikrąją mane" sakė Meksikos laikraščiui Excelsior.

Atkreipkite dėmesi, kad Dulce Maria jau sudainavo dainą "Beautiful" su Akon ir filmavosi jo video klipe. Akon dirbo su daug įžymių žmonių, tokių kaip Gwen Stefani, Michael Jackson, Lady gaga, Vanessa Hudgens ir Rihanna. Tai pirmieji Dulce žingsneliai į muzikinę karjerą.

"Man yra didelė garbė pradėti savo naująjį karjeros etapą su Akon. Tai yra nepakartojama, aš esu iš Meksikos, o jis dirbo su daugybe žmonių iš įvairių pasaulio kampelių" sakė susijaudinusi Dulce Maria.

Šaltinis: Cadena Global.
Atgal į viršų Go down
 
Dulce Maria ruošia savo solinį albumą?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ruošias išleisti savo solini CD ??
» Anahi yrašinėjant savo solini CD
» Dulce María Mujeres asesinas 3
» Video Dulce Maria ir Akon
» Ricky Martin ir Dulce María duetas ???

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Anahi Giovanna Puente Portillo :: Šiukšlės :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: