Anahi Giovanna Puente Portillo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Giovanna Puente Portillo


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
evelina*
Administratorė
Administratorė
evelina*


Pranešimų skaičius : 1619
Join date : 2009-03-28
Age : 33

Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor   Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Icon_minitimeŠt. 03 28 2009, 23:59

Diskusijos Nuomonės apie Dul Naują projektą Verano de Amor


Paskutinį kartą redagavo evelina*, Pir. 03 29 2010, 03:58. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://anahi.forummotion.com
Summer.
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Summer.


Pranešimų skaičius : 328
Join date : 2009-03-30
Age : 30

Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor   Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Icon_minitimeKv. 04 02 2009, 03:13

Verano De Amor? Gaašššš.. Nerealiai sužavėjo pati pirma serija. Tai vienas geriausių serialų kokius esu mačiusi. Tikrai :} Įdomus, nenuobodus, nesinori prasukt ;D Be to, visi personažai - tobuli ;DDD
Blm, kad ir Narcizas ;DDD Ten tai pastoviai lūžtu iš jo - legenda ;D Arba Dylanas ;D Irgi įdomus ;DDD Isa tai tokia blogiukė šiek tiek, bet ji mane žavi, be to, yra labai graži. Zoe kartais nervina, bet šiaip irgi geras personažas. Tik užkniso, kad daug serijų vien tik apie j ir Dylaną galima sakyt buvo viskas. Aš noriu Mirandos ir Mauro ;D Va ten tai pora. Dievinu <333 Tas Mauras toks legendinis, kaip ir Miranda ;D Beje, Pablo irgi neblogai vaidina Baldomerą. Ir tas jų romaniukas sukamas su Sofija - įdomu, įdomu. Beje, ir Dantės su Zojos seserimi pora man patiktų <3
Žodžiu, čia buvo trumpa mano nuomonė ;D Serialas be galo geras, kiekvieną dieną laukiu naujos serijos. Tuoj eisiu žiūrėt 37 ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net/
Linutė
Nuevo membro
Linutė


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-10-11
Age : 31
Miestas : Klaipėda

Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor   Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Icon_minitimePir. 03 29 2010, 23:43

Nerealus serialas,visos serialos nerealios. Patinka man šis serialas. Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor 34035
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor   Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos|Nuomonės Verano de Amor
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Verano De Amor serijos (youtube.com)
» Univision Forumas :Verano de Amor
» Oficialus tinkalpis de verano amor
» Diskusijos | Nuomonės
» Diskusijos | Nuomonės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Anahi Giovanna Puente Portillo :: Grupės Nariai :: DULCE MARIA :: Projektai :: Verano De Amor-
Pereiti į: