Anahi Giovanna Puente Portillo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Giovanna Puente Portillo


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Anahi : mano albumas ne apsurdas

Go down 
AutoriusPranešimas
evelina*
Administratorė
Administratorė
evelina*


Pranešimų skaičius : 1619
Join date : 2009-03-28
Age : 33

Anahi : mano albumas ne apsurdas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anahi : mano albumas ne apsurdas   Anahi : mano albumas ne apsurdas Icon_minitimePir. 02 15 2010, 05:44

Be abejo, Anahi yra ne tie, kurie tylėti. Buvęs dainininkas ir jaunimo grupė RBD išėjo apsiginti nuo kritikos per savo naujausią solinį albumą "Mano Delirium", nes pagal Horacio Villalobos, vienas iš labiausiai prieštaringų lyderiai Meksikos televizijos, naujas gamybos dainininkas "yra šiukšlių.

Aktorė taip pat apsigynė: "Mano albumas nėra šiukšlių. Jis padarė man liūdna, nes šis vaikinas yra šiukšlių, bet man ir tūkstančiai gerbėjų yra svajonės išsipildymas. Atrodo, šiek tiek blogai, nes jis sustiprino bangų svajones daugeliui žmonių, ne tik mano, ir manau, kad yra būdų pasakyti, ko aš gerbiu jūsų nuomonę ir dėl, kad atrodo atliekos mano įrašą, bet, manau, tai ne taip pasakyti, "sakė jis, atsižvelgiant į svetainės Top 40.

Buvęs RBD Notimex sakė: "Man sakė, kad daug kartų, ir aš per daug tingus, kad kalbėti apie tai, ne apsimesti, kad visiems patinka mano įrašas, aš tik care what you think Mano gerbėjai, o ne kitų žmonių svajonė Šis albumas yra visas mano auditorijai.

Sėkmės ne tik Meksika

Nors paskutinį darbą dainininkas buvo neužimtos viršų pardavimų Meksika, "Mano Delirium" buvo sėkmingas Amerikoje. Albumas debiutavo į viršų Lotynų Albumai ir į Lotynų Billboard Pop Albums sąrašas 2 numeris 4 numeris. Ispanijoje ir Rytų Europos šalių kaip Rumunija, Serbija ir Kroatija, taip pat buvo sėkminga. Anahí parengė kai kurias žiniasklaidos, kad labai svarbu pripažinti, kad buvo ne savo šalyje, tiek muzikos, kaip muilo operas, kuriose ji dalyvavo.

"Įsivaizduokite, kaip jaučiuosi, kai šie žmonės dainuoti ispanų kalba, jie ne tik išreikšti savo meilę, tačiau jų pastangos išmokti jūsų dainą, ateiti ir pasakyti" Labas, aš tave myliu, aš galiu turėti savo autografą? ". Jie pasaulyje taip toli nuo mūsų, ir jie atrodo gerai, kas Meksikos yra neįtikėtinas, "sakė jis Univision svetainėje.
Anahí taip pat pabrėžė, kad tai puikus laikas ir meno darbuotojai, ir kad tai, ką jums pasakyti, kad tik "lapeliai", nes per savo karjerą buvo pripratę prie kritikos.

"Aš nežinau, ar man mirti rytoj, tai aš manau geriau gyventi ir džiaugtis juo 100 proc. Aš stengiuosi būti teigiamas, siųskite Good Vibes žmonėms ir nemėgstu neigiamų dalykų klavišą arba rietenos ", jis pasakė tą patį pokalbį.

Nepaisant kritikos, Anahí šiuo metu išlaiko užimtas su "My Delirium skatinimas". Jau buvo pateikta, Venesuela, Brazilija, Argentina, El Salvadoras, Ekvadoras, kur žiuri sugrįžti dalyvauti tarptautinės konkurencijos 51. Festival de Viña versija. Tada, balandį, bus ir toliau savo kelionių koncertų San Diego, Los Andžele ir San Chosė, Kalifornijoje.
Atgal į viršų Go down
https://anahi.forummotion.com
 
Anahi : mano albumas ne apsurdas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anahí> Naujas albumas jau kelyje
» Anahi Gif
» Anahi Blinkės
» Anahi Twitter
» Anahi Naujas Cd

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Anahi Giovanna Puente Portillo :: Šiukšlės :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: