Anahi Giovanna Puente Portillo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Giovanna Puente Portillo


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jūsų flūdas ;}

Go down 
+4
Any
Summer.
Anahi#
evelina*
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Summer.
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Summer.


Pranešimų skaičius : 328
Join date : 2009-03-30
Age : 30

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 04:37

Ohoho, Gerda, tau pasisekė, kad turi kažką gyvenantį saulėtojoj Ispanijoj :} Gal galėtum ką nors papasakoti apie ją? Nežinau.. Žmonės, kalba, kaip ten jautiesi.. VIsvien gi kažką aplankiusi esi? ;D O kaip tau su kalba sekasi?
Beje, sveikos visos :}
Ką veikiat?
Kaip jaučiatės, kai atostogos jau eina į pabaigą, bleen? ;/ ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net/
Any
Administratorė
Administratorė
Any


Pranešimų skaičius : 467
Join date : 2009-03-28
Age : 31
Miestas : Kaunas

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 05:06

Jap, Gerda, papasakok ;D

Sveika sveikutėlė ;D
Eh, sėdžiu dabar prie pc, nors turėčiau eit miegot, dar nagus tvarkausi ir muziką keliu naują į telą... Ką jūs? ;DD
Tikrai, greitai baigsis, o paskui jau užgrius visokie projektų prisistatymai... ;/
Norėjau pasakyt, kad rytoj išvažiuoju į savo "kaimą" (hehehe ;DD) ir grįšiu tik pirmadienį. Neturėsiu prieigos prie interneto, todėl paliksiu Eveliną tvarkytis ir žinoma Jus ;DD
O šiaip, tikiuosi, kad Jūsų Velykos bus geros Šoku Linksmų Velykų ;Dd :hug:
Atgal į viršų Go down
Summer.
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Summer.


Pranešimų skaičius : 328
Join date : 2009-03-30
Age : 30

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 05:48

Nemiga Lol Tai muzikos klausau ir žaidžiu žaidimą ;D
Gašššš, nebeprimink ;///
Ohhh, jau sakiau, kad nenoriu suspect likt suspect na, žinai.. suspect Lol Lol
Na, bet linkiu gerai praleisti laiką kaime ir mielų, bei gražių Velykų :} h :hug: Nedaugiau nei 2, ŽINAI. Galiu būt agresyvi, jei daugiau valgysi suspect Lol
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net/
Anahi#
Representar Gaby en "Madres Egoístas"
Anahi#


Pranešimų skaičius : 298
Join date : 2009-03-29
Age : 31
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 15:58

Sveikutės :hug: Tv žiuriu,prie pc sėdžiu dar kava geriu Šoku
Atostogos man taip greit praėjo,kad net nepastebėjau suspect Žiauriai tingiu eit į mokyklą ir mokintis,kai kieme puikus oras sunny
Vėlykos meilė oj daužysiu kiaušynius Lol Lol
Atgal į viršų Go down
Maite
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Maite


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 16:06

Anahi# rašo:
Tai tikriausiai moki ispanu kalba gerai xD

Aha man ispanu kalba antra gimtoji h
Atgal į viršų Go down
Maite
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Maite


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 16:11

Šiaip išpirmo buvo kažkas nerealaus kai Tėtis ten nuvažiavo gyvent,tačiau laikan bėgant pripratau tai Ispanija man tas pats kaip nuvaryti i Akropoly Very Happy Very Happy
Kai bunu ten Vasara tai bendrauju su žmonėmis ir nesuprantu tu žmoniu kurie sako,kad Ispanai blogi žmonės Mad Nes kiek žmoniu pazistu tai visi labai mieli,mandagus ir t.t. xD
Ispanija tikrai nereali salis,kai uzaugsiu tikrai ten vaziuosiu gyventi h :Meilė:
O buvau daug kur tik ziurint kokios jum vietos reikia Smile Smile
Ka cia dar pasakius ;] priklausau Ispanijos RBD oficialiam forumui h buvau paskutiniam RBD koncerte h buvo pasakiska,ideciau foto bet jas isryskinau ir istriniau is kompo Mad
Klauskit manes nes nlb jau zinau ka pasakoti Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Summer.
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Summer.


Pranešimų skaičius : 328
Join date : 2009-03-30
Age : 30

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 12 2009, 16:37

Ohohooo. Net pačiam paskutiniam RBD koncerte? Wow. Jaučiu buvo nerealu. O kokia ten atmosfera? Daug žmonių? Kur stovėjai (arti, toli)? O koks jausmas? (gašš, įdomu ;D)
O kas dėl Ispanijos tai, ten labai skirias nuo LT? Ta prasme gamta, klimatas, miestai, gatvės ar dar kas? O pragyvenimas pvz. ten koks? Baika, ar kaip Lietuvoj? ;D

Beje, merginos, visas sveikinu su VELYKOM!!!!! :hug: h sunny Graži
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net/
Maite
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Maite


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 12 2009, 22:45

Atmosfera buvo gan puiki,taciau koncertui einant i gala buvo gan sunku. Daug verkem Very Happy Very Happy bet nieko ,atsigavom. Stovejau beveik prie pat scenos Cool Cool . Jausmas buvo keistas,nes cia ne pirmas koncertas kuriame buvau ju,taciau gan sunku buvo ;[ bet atsigavau Wink Smile .
Aha Ispanija priesingybe LT ten labai tvarkinga[kiek as maciau xD] Zmones labai mandagus,visuomet sustoja prie pesciuju perejos. Vienerius metus mokinaus ispanu mokykloje Smile Labai faina mokintis privacioje mokykloje,kai tave isleidzia tik penktadieniais Very Happy Mokintis ten gan nesunku Cool .

Aciuka ir tave su Velykom :hug: h
Atgal į viršų Go down
Anahi#
Representar Gaby en "Madres Egoístas"
Anahi#


Pranešimų skaičius : 298
Join date : 2009-03-29
Age : 31
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeKv. 05 28 2009, 00:42

Sveikutes tai kaip sekasi???
Kazkaip tylu cia xD
Atgal į viršų Go down
Any
Administratorė
Administratorė
Any


Pranešimų skaičius : 467
Join date : 2009-03-28
Age : 31
Miestas : Kaunas

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02 2009, 17:04

Sveikos ;DD Man tai kaip ir gerai, tik dar turiu eit į matematikos pamokas, nes kurso išeit nespėjom...o kaip Jums?
Šiaip, jo, tylu, nes aš gegužės mėnesį turėjau daug darbų, todėl net stiliaus nesugebėjau pakeisti... ;DD Nelabai aš turiu laiko čia lankytis....ir šiaip...nėra narių Lol
Atgal į viršų Go down
Maite
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Maite


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeŠt. 06 20 2009, 18:12

Oj Sveikos panos,kaip senai čia buvau šakis ;] Kaip pasiilgau Lietuvos bei Lietuviškų forumų ;]
Sekasi man žinokit neblogai va vakar grįžau,nes buvau pas tėtį;] O jum kaip sekasi? Matau forumas biški tyli ;]
Atgal į viršų Go down
Graty
Nuevo membro
Graty


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2009-06-30

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01 2009, 01:19

Sveikos ;]
Atgal į viršų Go down
Anahi#
Representar Gaby en "Madres Egoístas"
Anahi#


Pranešimų skaičius : 298
Join date : 2009-03-29
Age : 31
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 08 2009, 00:16

Sveikutės,oj turim nauja žmogeliuką Smile

Kaip Jum sekasi? Kaip senai čia lankiausi Smile
Atgal į viršų Go down
Linutė
Nuevo membro
Linutė


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-10-11
Age : 31
Miestas : Klaipėda

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeSk. 10 11 2009, 20:52

Sveikučiai,aš ir nauja narė ;]
Atgal į viršų Go down
Anahi#
Representar Gaby en "Madres Egoístas"
Anahi#


Pranešimų skaičius : 298
Join date : 2009-03-29
Age : 31
Miestas : Vilnius

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimePen. 10 16 2009, 00:16

Ooo dar vienas žmogeliukas ;]
Tai kaip laikais?
Atgal į viršų Go down
Laly
Nuevo membro
Laly


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-01-13
Age : 32

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeKv. 01 14 2010, 21:22

Sveiki, yra gyvu? Jūsų flūdas ;} - Page 4 Star3
Atgal į viršų Go down
Summer.
Moderatoriai.
Moderatoriai.
Summer.


Pranešimų skaičius : 328
Join date : 2009-03-30
Age : 30

Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitimeKv. 06 10 2010, 00:53

OMG, kaip seniai čia bebuvau!!!!! ;oo Ar čia dar yra gyvų, ne zombių? ;DD
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net/
Sponsored content





Jūsų flūdas ;} - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų flūdas ;}   Jūsų flūdas ;} - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų flūdas ;}
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Jūsų
» Ką groja Jūsų Winamp'as? ;D

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Anahi Giovanna Puente Portillo :: Laisvalaikis :: Pokalbiai|Dialogo-
Pereiti į: